Planeta Nowa 5. Podręcznik

Podręcznik do geografii "Planeta Nowa" dla klasy piątej pozwala w przystępny sposób opanować wiedzę na temat mapy, a także krajobrazów Polski i świata.

9,00 zł
Brak podatku
brak w sklepie

Podręcznik do geografii "Planeta Nowa" dla klasy piątej pozwala w przystępny sposób opanować wiedzę na temat mapy, a także krajobrazów Polski i świata.

  • Umożliwia łagodne przejście po kursie przyrody w świat geografii dzięki sprawdzonym rozwiązaniom przyjaznym młodszemu uczniowi.
  • Kształci umiejętność interpretacji map dzięki licznym samouczkom Nic trudnego!
  • Pomaga zrozumieć kluczowe treści dotyczące krajobrazów Polski dzięki wielu starannie dobranym fotografiom, ilustracjom oraz mapom.
  • Ułatwia poznanie fauny i flory poszczególnych stref krajobrazowych dzięki atrakcyjnym infografikom.
  • Umożliwia uporządkowanie wiedzy dotyczącej podobieństw i różnic między poszczególnymi strefami krajobrazowymi świata za pomocą czytelnych tabel.
  • Ułatwia porządkowanie wiedzy i powtarzanie wiadomości przed sprawdzianami dzięki takim elementom, jak To najważniejsze! po każdej lekcji, Podsumowania i testy Sprawdź się! na końcu rozdziałów oraz Słowniczek na końcu podręcznika.
  • Rozbudza pasję poznawania Polski oraz świata przez prezentację ciekawostek oraz wspaniałych fotografii z różnych zakątków globu na stronach Oczami podróżnika.

[Wydawca]

Autor: Feliks Szlajfer, Zbigniew Zaniewicz, Tomasz Rachwał, Roman Malarz.

Uwagi: trzy podręczniki z przełamanymi i przetartymi krawędziami oprawy; ubitymi narożnikami; ze stemplami szkolnymi i podpisami - ołówek; czyste bez wpisów.

Dane

autor
praca zbiorowa
okładka
miękka
ISBN
9788326732270
seria wydawnicza
Planeta Nowa
wydawnictwo
Nowa Era
rok wydania
2018
liczba stron
164
numer wydania
1
szerokość produktu
17
wysokość produktu
24
grubość produktu
0,8
waga
0,3
język
polski
stan
dobry +
zbiór
BS/AK