Ludzie, lata, życie T.5

Erenburg Ilia

Używane

• okładka miękka
  • autor Erenburg Ilia
  • ISBN 83-07-00969-3
  • wydawnictwo Czytelnik
  • rok wydania 1984
  • liczba stron 352
  • numer wydania 1
  • przekład Wacława Komarnicka
  • szerokość produktu 12
  • wysokość produktu 19,5
  • grubość produktu 2,2
  • waga 0,3
  • język polski
  • stan dobry-
  • zbiór IAP/R

Ostatnie egzemplarze!

8,00 zł

Opis

Od autora: Książka ta wywołała wiele dyskusji i uwag krytycznych. W związku z tym chciałbym raz jeszcze podkreślić, że książka ta jest opowieścią o moim życiu, o poszukiwaniach, pomyłkach i znaleziskach jednego tylko człowieka. Jest oczywiście najzupełniej subiektywna, ja zaś nie roszczę sobie najmniejszych pretensji do tego, aby nakreślić dzieje epoki lub choćby dzieje ciasnego kręgu inteligencji radzieckiej.

Pisałem o ludziach, z którymi zetknął mnie los, o książkach i obrazach, które odegrały jakąś rolę w moim życiu. Istnieje wielu wybitnych malarzy i pisarzy, o których nie napisałem, bo nie znałem ich osobiście albo znałem za mało. Książka ta nie jest kroniką, lecz raczej spowiedzią, ufam też, że czytelnicy właściwie ją zrozumieją.

uwagi: nieznaczne zabrudzenia okładki, pożółkły papier, sfalowana 1/2 bloku po zalaniu

Opinie

Napisz opinię

Ludzie, lata, życie T.5

Ludzie, lata, życie T.5

Pisałem o ludziach, z którymi zetknął mnie los, o książkach i obrazach, które odegrały jakąś rolę w moim życiu. Istnieje wielu wybitnych malarzy i pisarzy, o których nie napisałem, bo nie znałem ich osobiście albo znałem za mało. Książka ta nie jest kroniką, lecz raczej spowiedzią, ufam też, że czytelnicy właściwie ją zrozumieją.

Inne książki w tej kategorii: