Ludzie, lata, życie T.5

Pisałem o ludziach, z którymi zetknął mnie los, o książkach i obrazach, które odegrały jakąś rolę w moim życiu. Istnieje wielu wybitnych malarzy i pisarzy, o których nie napisałem, bo nie znałem ich osobiście albo znałem za mało. Książka ta nie jest kroniką, lecz raczej spowiedzią, ufam też, że czytelnicy właściwie ją zrozumieją.

IAP/R
1 Przedmiot
6,00 zł
Brak podatku 1-2 dni

Od autora: Książka ta wywołała wiele dyskusji i uwag krytycznych. W związku z tym chciałbym raz jeszcze podkreślić, że książka ta jest opowieścią o moim życiu, o poszukiwaniach, pomyłkach i znaleziskach jednego tylko człowieka. Jest oczywiście najzupełniej subiektywna, ja zaś nie roszczę sobie najmniejszych pretensji do tego, aby nakreślić dzieje epoki lub choćby dzieje ciasnego kręgu inteligencji radzieckiej.

Pisałem o ludziach, z którymi zetknął mnie los, o książkach i obrazach, które odegrały jakąś rolę w moim życiu. Istnieje wielu wybitnych malarzy i pisarzy, o których nie napisałem, bo nie znałem ich osobiście albo znałem za mało. Książka ta nie jest kroniką, lecz raczej spowiedzią, ufam też, że czytelnicy właściwie ją zrozumieją.

uwagi: nieznaczne zabrudzenia okładki, pożółkły papier, sfalowana 1/2 bloku po zalaniu

Ilia Erenburg
IAP/R
1 Przedmiot

Dane

autor
Ilia Erenburg
okładka
miękka
ISBN
8307009715
wydawnictwo
Czytelnik
rok wydania
1984
liczba stron
256
numer wydania
1
przekład
Wacława Komarnicka
szerokość produktu
12
wysokość produktu
19,5
grubość produktu
2,2
waga
0,3
język
polski
stan
dobry-
zbiór
BS/IAPR