Po prostu Acrobat 5. Tworzenie plików PDF

Format PDF używany przez program Adobe Acrobat 5 jest lansowany jako uniwersalny format wymiany dokumentów. Co ważniejsze, program Acrobat Reader (pozwalający obejrzeć zawartość dokumentów PDF)...

DH
1 Przedmiot
13,00 zł
Brak podatku 1-2 dni

Format PDF używany przez program Adobe Acrobat 5 jest lansowany jako uniwersalny format wymiany dokumentów. Co ważniejsze, program Acrobat Reader (pozwalający obejrzeć zawartość dokumentów PDF) jest bezpłatny i dostępny praktycznie dla każdej platformy sprzętowej i programowej. Istnieją jego wersje dla systemów Windows, MacOS, OS/2 i różnych odmian systemów uniksowych.

Pakiet Adobe Acrobat jest dostępny na wielu platformach. Programy związane z tworzeniem i edycją plików działają w systemach Windows lub MacOS. Pliki PDF można oglądać na wszystkich liczących się platformach, ponieważ dla każdej z nich istnieje odpowiednia wersja programu Acrobat Reader.

Większość przykładów z książki można zastosować w każdym systemie, dla którego Adobe oferuje swoje produkty (aktualnie MacOS 9.1 i Windows 2000), jeśli jednak tak nie jest, wyraźnie to wskazuję. Acrobat Reader 5 wykorzystuje już nowe funkcje systemu MacOS X.

Uwagi: nowa.

DH
1 Przedmiot

Dane

autor
Alspach Jennifer
okładka
miękka
ISBN
8371976852
wydawnictwo
Helion
rok wydania
2002
liczba stron
302
numer wydania
1
przekład
Rafał Jońca
wymiary
17x23
waga
0,5
język
polski
stan
bardzo dobry
zbiór
BS/DH