Fotografia cyfrowa dla początkujących

W tej książce znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne, aby robić wyśmienite cyfrowe zdjęcia i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną. Autorzy na samym początku umieścili szybkie Wprowadzenie, które krok po kroku nauczy Cię kilku podstawowych umiejętności...

EB2
1 Przedmiot
21,00 zł
Brak podatku 1-2 dni

W tej książce znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne, aby robić wyśmienite cyfrowe zdjęcia i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną. Autorzy na samym początku umieścili szybkie Wprowadzenie, które krok po kroku nauczy Cię kilku podstawowych umiejętności, pozwalających na błyskawiczne robienie i drukowanie zdjęć. Potem zagłębili się w szczegóły, opisując w praktyczny i łatwy do zrozumienia sposób podstawy fotografii cyfrowej, obróbkę zdjęć i drukowanie.
Używając zrozumiałego języka, autorzy wyjaśniają takie zagadnienia jak naświetlanie, ogniskowa, oświetlenie, formaty plików, przechowywanie i organizacja zdjęć, używanie programów AdobeR PhotoshopR Elements oraz AppleR iPhotoR do obróbki i poprawiania zdjęć, drukarki, papiery fotograficzne, a także zamieszczanie zdjęć na stronach WWW i dołączanie ich do e-maili.
Nasz poradnik pozwoli Ci bez trudu przestawić się na używanie cyfrowego aparatu. Oto jedynie przedsmak tego, co znajdziesz w środku:

* Rozpoczniesz korzystanie z aparatu cyfrowego tuż po wyjęciu go z pudełka dzięki szybkiemu Wprowadzeniu do fotografii cyfrowej.
* Nauczysz się podstaw fotografii cyfrowej, w tym naświetlania, ustawiania ostrości, formatów plików oraz transferu zdjęć z aparatu do komputera.
* Odkryjesz potężne możliwości takich programów jak AdobeR PhotoshopR Elements oraz AppleR iPhotoR w edytowaniu i retuszowaniu zdjęć.
* Poznasz najważniejsze pojęcia potrzebne do drukowania zdjęć, takie jak rodzaje papieru, rozdzielczość i kolor.
* Dowiesz się, jak wysyłać zdjęcia do swoich przyjaciół i rodziny za pomocą poczty e-mail oraz umieszczać je na stronach WWW.

[z okładki]

Autor/Autorzy: Joseph Ciaglia, Peter Kuhns, Barbara London, John Upton.

EB2
1 Przedmiot

Dane

autor
Joseph Ciaglia
okładka
zintegrowana
ISBN
8374041552
wydawnictwo
Klub Dla Ciebie (KDC)
rok wydania
2004
liczba stron
400
numer wydania
1
przekład
Dariusz Graszka-Petrykowski
szerokość produktu
17,5
wysokość produktu
24,5
grubość produktu
2,6
waga
0,75
język
polski
stan
bardzo dobry
zbiór
BS/EB2