Przetrwać w górach. Książka i gra w jednym

Pomysłowa i innowacyjna książka i gra w jednym. Gamebook, w którym czytelnik tworzy fabułę w trakcie lektury, dokonując wyborów.
MWS
60,00 zł
Brak podatku
brak w sklepie

Pomysłowa i innowacyjna książka i gra w jednym. Gamebook, w którym czytelnik tworzy fabułę w trakcie lektury, dokonując wyborów.

Wciela się w bohatera, który przeżył katastrofę helikoptera w Alpach i musi poradzić sobie w ekstremalnych warunkach. W podejmowaniu kluczowych decyzji pomaga mu, dołączony do książki, specjalny spinner przetrwania. Wystarczy umieścić go w wyznaczonym miejscu, zakręcić i kierować się wskazówkami, by kontynuować wyprawę. Ale jeden zły krok… i zaczynamy od początku!

Dzięki różnym wariantom, książka ma 25 wersji fabuły i kilka zakończeń. Zabawa (i lektura) trwa znacznie dłużej i stwarza możliwość przeżycia wielu niesamowitych przygód!
Ten wciągający gamebook rozwija wyobraźnię, uczy logicznego myślenia i przekazuje mnóstwo praktycznej wiedzy: jak przeżyć lawinę, uniknąć ataku wilków i niedźwiedzi; opatrywać rany, rozpoznawać dzikie rośliny jadalne; rozpalać ognisko; przewidywać pogodę z chmur; określać kierunki bez kompasu i mierzyć czas bez zegarka!

[Wydawca]

Emily Hawkins
MWS

Dane

autor
Emily Hawkins
okładka
twarda
ISBN
9788327672551
wydawnictwo
HarperKids
ilustracje
Ruby Fresson
rok wydania
2023
liczba stron
64
numer wydania
1
przekład
Marcin Jamkowski
szerokość produktu
28,5
wysokość produktu
34,5
grubość produktu
2,2
waga
1,25
język
polski
stan
bardzo dobry -
zbiór
BS/MWS