• brak w sklepie

Kryształowy Anioł

Historia nieśmiałej i pozbawionej pewności siebie Sary - niezbyt udane małżeństwo oraz niefortunna kariera zawodowa tylko utwierdzają Sarę w przekonaniu o niskiej własnej wartości.

10,00 zł
Brak podatku
brak w sklepie

Bestsellerowa autorka znów niesie nadzieję tysiącom czytelników. Przywraca wiarę w to, że najlepsze dopiero przed nami. Opowieść jednocześnie osobista i uniwersalna.
Historia nieśmiałej i pozbawionej pewności siebie Sary - niezbyt udane małżeństwo oraz niefortunna kariera zawodowa tylko utwierdzają Sarę w przekonaniu o niskiej własnej wartości. Wymarzona posada w radiu okazuje się przerastać jej możliwości, a romans męża Sary wychodzi na jaw... Jak w tej sytuacji poradzi sobie bohaterka? Swoimi smutkami, niepokojem i pytaniami dzieli się z radiowym mikrofonem podczas nocnych audycji radiowych. Nie zdaje sobie sprawy, że jej szczere improwizacje odbywają się przy włączonym mikrofonie! Każdej nocy zdobywa kolejnych wiernych i zafascynowanych opowieścią słuchaczy, a w końcu ... prestiżową nagrodę - Kryształowego Anioła.
Od tej chwili życie Sary zupełnie się zmienia.

[z okładki]

Dane

autor
Katarzyna Grochola
okładka
miękka
ISBN
9788308046241
wydawnictwo
Wydawnictwo Literackie
rok wydania
2014
liczba stron
544
numer wydania
1
szerokość produktu
12,5
wysokość produktu
19,5
grubość produktu
3,6
waga
0,4
język
polski
stan
bardzo dobry -
zbiór
BS/EB2