Dom wiatru

San Francisco 2007. Madeline Moretti opłakuje narzeczonego. Nic już jej nie sprawia radości. Babcia, ogniska Włoszka z pochodzenia, wysyła ją do Toskanii, by tam podleczyła zbolałą duszę. Tutaj Maddie zagłębia się w zagadkę ruin starej willi...

EB2
1 Przedmiot
16,00 zł
Brak podatku 1-2 dni

San Francisco 2007. Madeline Moretti opłakuje narzeczonego. Nic już jej nie sprawia radości. Babcia, ogniska Włoszka z pochodzenia, wysyła ją do Toskanii, by tam podleczyła zbolałą duszę. Tutaj Maddie zagłębia się w zagadkę ruin starej willi. Zniszczona setki lat wcześniej w wigilię Dnia Świętej Agnieszki, żyje w pamięci współczesnych jako Casa ale Vento – Dom Wiatru.

Toskania 1347. Mia nie mówi od śmierci swojej matki. Mieszka z ukochaną ciotką. Pewnej ciemnej nocy w ich willi, leżącej na pątniczym szlaku, szuka schronienia tajemnicza para. Przyzwyczajona do goszczenia pielgrzymów, Mia nie może oderwać wzroku od młodej kobiety – promiennej i uroczej, ale bardzo tajemniczej. Nie wiadomo, jak ma na imię, skąd pochodzi i dlaczego o jej obecności nikt nie może się dowiedzieć.

[z okładki]

Uwagi: górne krawędzie str. zaplamione bez wpływu na tekst; blok bdb.

EB2
1 Przedmiot

Dane

autor
Titania Hardie
okładka
miękka ze skrzydełkami
ISBN
9788375086928
wydawnictwo
Sonia Draga
rok wydania
2013
liczba stron
472
numer wydania
1
przekład
Ewa Penksyk-Kluczkowska
szerokość produktu
14
wysokość produktu
20,5
grubość produktu
3,8
waga
0,52
język
polski
stan
dobry +
zbiór
BS/EB2