Kocham Nowy Jork

Cykl: J’adore (tom 1)

Mało znany w Polsce Joseph Sheridan Le Fanu jest mistrzem prozy niesamowitej i powieści grozy w wiktoriańskich realiach. Stryj Silas opowiada dzieje pięknej i dzielnej Maud, która po śmierci ojca zdana zostaje na łaskę upiornego stryja, dybiącego na jej majątek. Autor znakomicie stopniuje napięcie i nie szczędzi czytelnikowi przerażających chwil aż do należycie szczęśliwego zakończenia.

EB2
1 Przedmiot
14,00 zł
Brak podatku 1-2 dni

Cykl: J’adore (tom 1)

Paryżanka w Nowym Jorku czyli kancelarie prawne kontra francuska moda

Catherine, trzydziestokilkuletnia ambitna, przebojowa i elegancka prawniczka z Paryża rozpoczyna pracę swoich marzeń. Trafia do nowojorskiej centrali firmy. U stóp ma Manhattan, luksusowe sklepy na Piątej Alei czekają, modne kluby zapraszają...

A ją pochłaniają szalone tempo pracy, odważnie i z dystansem podejmuje złośliwe wyzwania stawiane przez przełożonych, z wdziękiem obserwuje morderczą konkurencję wśród wspólników.

Czy Catherine znajdzie swoje szczęśliwe miejsce w tym wielkim świecie? Czy czeka na nią oszałamiająca kariera? A może romantyczna miłość? I co okaże się jej największym sprzymierzeńcem - żywiołowość, niepoprawny optymizm czy szalone zamiłowanie do mody i perfumy Diora w eleganckiej torebce?

Poznaj porywającą i barwną historię nowoczesnej kobiety i poczuj pulsujący rytm wielkiego świata!

[z okładki]

EB2
1 Przedmiot

Dane

autor
Isabelle Lafleche
okładka
miękka ze skrzydełkami
ISBN
9788308051634
wydawnictwo
Wydawnictwo Literackie
rok wydania
2013
liczba stron
336
numer wydania
1
przekład
Dorota Malina
szerokość produktu
12,5
wysokość produktu
20
grubość produktu
3,0
waga
0,38
język
polski
stan
bardzo dobry -
zbiór
BS/EB2