Internet. Podręczny przewodnik

MZ
1 Przedmiot
7,00 zł
Brak podatku 1-2 dni

Kolejna pozycja z serii kieszonkowych poradników. Książka przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy poznają dopiero tajniki Internetu, choć ci, którzy wiedzą już nieco z tej dziedziny, także znajdą tu coś dla siebie. Podręcznik ten przede wszystkim odkrywa przed czytelnikiem wieloraką naturę Internetu.
Mowa w nim bowiem o odwiedzaniu stron WWW, tworzeniu własnych, pisaniu, wysyłaniu i odbieraniu poczty elektronicznej, chatowaniu, uczestniczeniu w grupach dyskusyjnych i wyszukiwaniu w Internecie potrzebnych informacji. Ale nie tylko. Jeśli ktoś pragnie rozpocząć podróż po Sieci, a zupełnie nie wie, jak się do tego zabrać, tu znajdzie potrzebne wskazówki.
Dowie się, jak przygotować swój komputer do obsługi Internetu, w jaki sposób się z Internetem połączyć i jak najwygodniej na co dzień z niego korzystać.
Przeczyta także o bezpieczeństwie w Sieci, czyli o tym, jak chronić siebie i swoje zasoby przed tym wszystkim, co czyha na każdym kroku. Z tego podręcznika czytelnik nauczy się także robić w Internecie zakupy i słuchać internetowego radia.
A jeśli chce nie tylko rozrywki, znajdzie tu również informacje o tym, jak przez Internet prowadzi się interesy. Publikacji towarzyszy katalog wartych odwiedzenia polskich i zagranicznych stron WWW poświęconych rozmaitym dziedzinom oraz słowniczek najczęściej spotykanych pojęć związanych z korzystaniem z Sieci.

 

Austin Brian
MZ
1 Przedmiot

Dane

autor
Brian Austin
okładka
miękka
ISBN
8372431493
wydawnictwo
RM
rok wydania
2001
liczba stron
numer wydania
1
przekład
Iwona Kresak
wymiary
12x16,5x2,5
waga
0,35
język
polski
stan
bd-
zbiór
BS/MZ