Przeznaczeni

Powieść rozgrywa się w USA i Polsce. Historie bohaterów krzyżują się w decydujących, acz niespodziewanych, momentach.

Ta opowieść rozpoczyna się od... znaków. Od rozpaczliwego szukania znaków, które zapowiadały przyjście przełomowych zdarzeń, czyli miłości i śmierci. Śmierć i miłość znajdują się tu bowiem na głównym planie. Dwie siły, które mogą w jednej chwili zmienić życie, nie wiadomo kiedy! Co więc jest ważne, na co trzeba być UWAŻNYM? ...

EB2
1 Przedmiot
14,00 zł
Brak podatku 1-2 dni

Powieść rozgrywa się w USA i Polsce. Historie bohaterów krzyżują się w decydujących, acz niespodziewanych, momentach.

Ta opowieść rozpoczyna się od... znaków. Od rozpaczliwego szukania znaków, które zapowiadały przyjście przełomowych zdarzeń, czyli miłości i śmierci. Śmierć i miłość znajdują się tu bowiem na głównym planie. Dwie siły, które mogą w jednej chwili zmienić życie, nie wiadomo kiedy! Co więc jest ważne, na co trzeba być UWAŻNYM? Katarzyna Grochola opisuje takie zwrotne momenty, ów moment CZERWONE ŚWIATŁO, który zmienia życie i po którym szuka się znaków, jakie świat wcześniej "wysyłał" - a to że tramwaj się spóźnił, a to że żarówka się spaliła, a to że ktoś przed śmiercią spojrzał jakoś dziwnie, a to że przed spotkaniem "tego jedynego" popatrzyłam przez przypadek na witrynę ze strojami ślubnymi (z ironią, oczywiście, bo kto dziś wierzy w takie rzeczy!).

Czy to, że spotkaliśmy takich, a nie innych ludzi - ma znaczenie i sens? Czy to przypadek? Czy spotkania przypadkowe są przypadkowe? Czy miłość przychodzi zawsze tylko do ludzi na nią gotowych?

[Wydawnictwo Literackie]

EB2
1 Przedmiot

Dane

autor
Katarzyna Grochola
okładka
miękka
ISBN
9788308061633
wydawnictwo
Wydawnictwo Literackie
rok wydania
2016
liczba stron
544
numer wydania
1
szerokość produktu
12,5
wysokość produktu
19,5
grubość produktu
4,2
waga
0,48
język
polski
stan
bardzo dobry -
zbiór
BS/EB2