Pożegnanie dla początkujących

Niepełnosprawny Aaron przez całe życie toczył batalie z siostrą, nieustannie dążącą do tego, by kierować jego losem. Dlatego Dorothy, szczera do bólu i niezależna młoda kobieta, którą pewnego dnia spotyka, jest dla niego niczym powiew świeżego powietrza. Para szybko staje na ślubnym kobiercu...

EB2
1 Przedmiot
11,00 zł
Brak podatku 1-2 dni

Niepełnosprawny Aaron przez całe życie toczył batalie z siostrą, nieustannie dążącą do tego, by kierować jego losem. Dlatego Dorothy, szczera do bólu i niezależna młoda kobieta, którą pewnego dnia spotyka, jest dla niego niczym powiew świeżego powietrza. Para szybko staje na ślubnym kobiercu i zaczyna wieść spokojne, szczęśliwe życie. Aaron pracuje w rodzinnym wydawnictwie, specjalizującym się w poradnikach "dla początkujących". Kiedy na dom małżeństwa spada drzewo i śmiertelnie przygniata Dorothy, dla Aarona kończy się świat. Dopiero nieoczekiwany powrót żony z zaświatów i spotkania z nią w domu, na ulicy, w sklepie, pomagają mu przeżyć trudne chwile i odnaleźć spokój. Aaron odkrywa, że pożegnanie dla początkujących nie musi być aż tak trudne.

Mądra, zapadająca w pamięć i głęboko poruszająca opowieść o stracie, bólu i pogodzeniu się z losem, okraszona typowym dla autorki humorem, inteligencją oraz przenikliwym spojrzeniem na ludzkie słabości i osobliwości.

[z okładki]

Uwagi: jak nowa.

Anne Tyler
EB2
1 Przedmiot

Dane

autor
Anne Tyler
okładka
miękka ze skrzydełkami
ISBN
9788379433056
wydawnictwo
Świat Książki
rok wydania
2014
liczba stron
192
numer wydania
1
przekład
Jacek Żuławnik
szerokość produktu
12,5
wysokość produktu
20
grubość produktu
1,6
waga
0,2
język
polski
stan
bardzo dobry
zbiór
BS/EB2