9 dni które zmieniły świat + DVD

Niezwykły film, niezwykli twórcy, niezwykłe przesłanie. Zrealizowany w hołdzie polskiemu narodowi z wielkim rozmachem dokument, którego producentem jest jedna z najbardziej wpływowych osobistości amerykańskiego życia publicznego Newt Gingrich...

EB2
1 Przedmiot
10,00 zł
Brak podatku 1-2 dni

Niezwykły film, niezwykli twórcy, niezwykłe przesłanie. Zrealizowany w hołdzie polskiemu narodowi z wielkim rozmachem dokument, którego producentem jest jedna z najbardziej wpływowych osobistości amerykańskiego życia publicznego Newt Gingrich. Amerykańscy twórcy wychodzą z założenia, że pierwsza pielgrzymka Jana Pawła II do Polski to jedno z najważniejszych wydarzeń XX wieku, które miało kolosalny wpływ na losy świata.
„9 dni, które zmieniły świat” to materiał bezprecedensowy, ważny dla kształtowania wiadomości zachodniego widza i wzruszający w odbiorze dla nas, Polaków, wspaniale docenionych w tym dziele. Zdjęcia kręcono w kilku krajach, dotarto do niepublikowanych wcześniej materiałów archiwalnych, przy produkcji współpracowano z dziesiątkami ważnych osobistości. Powstało szalenie ważne dzieło, które powinien mieć każdy Polak. Wraz z filmem ukazuje się bogato ilustrowana książka o pierwszej pielgrzymce Jana Pawła II do ojczyzny oraz materiały dotyczące filmu. W czerwcu tego roku twórcy będą gościć w Polsce na specjalnych pokazach i konferencjach.

EB2
1 Przedmiot

Dane

autor
Callista i Newt Gingrich
okładka
twarda
ISBN
9788375691825
wydawnictwo
Dom Wydawniczy Rafael
rok wydania
2010
liczba stron
58
numer wydania
1
szerokość produktu
15
wysokość produktu
19,5
grubość produktu
1,3
waga
0,25
język
polski
stan
bardzo dobry
zbiór
BS/EB2